office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Dostaliśmy pozdrowienia z Bukaresztu

wraz z listem od studenta tamtejszej polonistyki:

Polonistyka w Bukareszcie i współpraca z Instytutem Polskim

phpThumb_generated_thumbnailjpg

Na Uniwersytecie w Bukareszcie uczy się języka polskiego ponad 20 studentów. Obecnie istnieją dwie grupy polonistyki: jedna na trzecim, a druga na pierwszym roku.
Zainteresowani polską kulturą studenci polonistyki chętnie biorą udział w różnych wydarzeniach kulturalnych zorganizowanych przez Instytut  Polski z Bukaresztu.

Po pierwsze,  studenci mają wtedy możliwość nie tylko mówić więcej po polsku, ale też zdobyć doświadczenie w pracy z Polakami.  Między innymi brali udział  w Nocy Instytutów i w Nocy Literatury.

Po drugie, niektórzy z nich dostali różne stypendia w Polsce, w różnych miastach, gdzie mogli podnieść swój poziom języka polskiego.  Zachwyceni polską kulturą i zachowaniem Polaków zdecydowanie studiowaliby dalej w Polsce. Wszyscy powiedzieli, że ludzie z Polski są bardzo mili i bardzo otwarci.

Można dodać, że niektórzy z studentów Polonistyki dostali stypendia Erasmus , stypendia, które bardzo pomogły im rozmawiać z Polakami i poznać polskie zwyczaje.

Część z nich dostała stypendia na kursy języka polskiego i była nimi zachwycona.

W czasie świąt, studenci chętnie śpiewają po polsku, na przykład na zakończeniu roku, w którym brały udział wszystkie grupy slawistyki.

Obecnie wielu studentów polonistyki z trzeciego roku bardzo chciałoby kontynuować studia w Polsce na poziomie magisterskim i szuka możliwości, by studiować tam język polski. Wszyscy zdecydowanie myślą, że to byłaby najlepsza decyzja w ich życiu.

Pozdrowienia z Bukaresztu
Sami Salomon
http://www.culturapoloneza.ro/pl/

 

 

Marzec 12, 2014
buy-Office-2010-key-online Office-Professional-Plus-2013-key key-Office-Professional-Plus-2013 Office-Professional-Plus-2013-activation-key product-key-for-Office-Professional-Plus-2013 Office-Professional-Plus-2013-license-key Windows-Server-2008-Enterprise-R2-Key Windows-Server-2008-Standard-R2-Key Windows-Small-Business-Server-2008-Standard-Key Windows-Server-2012-R2-Standard-Key Windows-8.1-Enterprise-key Windows-8.1-Enterprise-activation-key Windows-8.1-Enterprise-license-key Windows-8.1-Enterprise-cd-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key