office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Alena Varaksa, studentka FPJO, zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie INTERSTUDENT 2013

Plakat-interstudentAlena Varaksa, studentka UAM na kierunku filologia polska jako obca w Collegium Polonicum w Słubicach zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie INTERSTUDENT 2013 w kategorii studia licencjackie. Konkurs ten organizowany jest przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, patronat honorowy nad nim sprawuje prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś – przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Laureatów wybrała kapituła pod przewodnictwem prorektor UW prof. dr hab. Marty Kicińskiej- Habior. Laureatów wybrała kapituła pod przewodnictwem prorektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Marty Kicińskiej-Habior. Konkurs współfinansowany jest między innymi przez MNiSW. Uroczyste wręczenie Laureatom statuetek i nagród odbyło się w Warszawie 8 listopada 2013 w ramach Gali Nagród Studenckich Parlamentu Studentów RP.

W konkursie INTERSTUDENT biorą udział cudzoziemcy studiujący na polskich uczelniach publicznych i niepublicznych, na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich, prowadzonych w języku polskim i w języku obcym. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim – kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce czy też udział w ciekawych projektach badawczych.

Alena Varaksa znana jest już w środowisku UAM jako laureatka konkursu fotograficznego „UAM moją uczelnią” i konkursu na film promujący uczelnię („Ptasie radio” – nagroda publiczności). Na macierzystym kierunku i w Collegium Polonicum działa bardzo aktywnie, angażując się w przedsięwzięcia artystyczne (szereg filmów animowanych dostępnych na Youtube na kanale filologii polskiej jako obcej, wystawy fotograficzne), jak i naukowe (organizacja studenckiej międzynarodowej konferencji translatologicznej, współorganizacja wydarzeń o charakterze naukowym i popularnonaukowym, także międzykulturowym).

Więcej o Laureatce:

Listopad 12, 2013
buy-Office-2010-key-online Office-Professional-Plus-2013-key key-Office-Professional-Plus-2013 Office-Professional-Plus-2013-activation-key product-key-for-Office-Professional-Plus-2013 Office-Professional-Plus-2013-license-key Windows-Server-2008-Enterprise-R2-Key Windows-Server-2008-Standard-R2-Key Windows-Small-Business-Server-2008-Standard-Key Windows-Server-2012-R2-Standard-Key Windows-8.1-Enterprise-key Windows-8.1-Enterprise-activation-key Windows-8.1-Enterprise-license-key Windows-8.1-Enterprise-cd-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key